Audi Q5
55 TFSI e quattro Competition |Luchtver.|Trekh.|Matrix|Carplay
Direct kopen, basisprijs: € 34.500,-
Direct kopen, basisprijs
€ 34.500,-
LEASEPRIJS: € 568,62 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.900,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi Q5 |
|---|---|
| Uitvoering: | 55 TFSI e quattro Competition |Luchtver.|Trekh.|Matrix|Carplay |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 12 december 2019 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 126.803 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 568,62 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 34.500,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | X-283-JK |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 185 kw / 252 pk |
| Laadvermogen: | 615 kg |
| Gewicht: | 2.005 kg |
| Wielbasis: | 282 cm |
| Hoogte: | 169 cm |
| Breedte: | 194 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.620 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Keyless entry
- Trekhaak uitklapbaar
- Achterspoiler
- Aluminium delen exterieur
- Buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend
- Buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakrailing
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- Kleur wit
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor en achter
- Uitlaat sierstuk
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Audio installatie
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Overige
- 20" gegoten lichtmetalen velgen in "5-segmentspaak"-design, contrastgrijs deels gepolijst, 8Jx20
- Achteruitrijcamera
- Adaptive air suspension
- Airconditioning, volautomatisch comfort 3-zone
- Assistentie Pakket
- Assistentiepakket City
- Bekleding, leder/geperforeerd alcantara voor S line
- Cruise control en snelheidsbegrenzer
- Draadloze telefoonlader
- Luchtvering
- luxe lederen/microvezel bekleding
- Matrix LED-koplampen
- Matrix led koplampen
- S Line exterieur
- smartphone integratie
- Spiegel-pakket
- sportstuur leder
- Stoelen, vóór verwarmbaar
- Trekhaak wegklapbaar
- Vervolgbotsing preventie
- Achterbank plus
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- Audi Connect diensten
- Audi Phone Box
- Audi sound system
- Audi virtual cockpit
- Bluetooth
- Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Decoratielijsten, aluminium mat geborsteld
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Interieurvoorverwarming / -ventilatie
- Koplampreinigingsinstallatie
- kunstlederen/microvezel bekleding
- lendesteun(en) verstelbaar
- Lendesteunen vóór, elektrisch verstelbaar
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeerhulp achter
- Parkeerhulp plus
- Raamlijsten, aluminium
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- schakelpaddles
- Scheidingsnet
- Spiegelkappen in carroseriekleur
- Sportstoelen voor
- Sportstuurwiel, driespaaks multifunctioneel in leder, afgevlakt
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing
- Uitparkeer waarschuwing
- Verkeerstekenherkenning d.m.v. camera
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Wegrijassistent
- WiFi